טופס הרשמה 'דרום בעשר'

ב- 17-26.8 יתקיים קמפיין "דרום בעשר" – 10 ימים בעשרה שקלים בצפון הנגב! מטרת הקמפיין לעודד תיירות בחודש אוגוסט לאזור על אף מזג האוויר. השנה, ביצענו מספר שינויים בשיטת הסיבסוד כדי לאפשר ליותר עסקים להנות ממנו.

ההצטרפות למבצע "דרום בעשר" מתבצעת בכמה מסלולים לבחירה, כל עסק יכול לבחור להשתתף באחד מהמסלולים:

מסלול פעילויות שגרה – סבסוד כרטיסים בפעילות השוטפת הרגילה של העסק:

 • בין התאריכים 17-26.8 – כל עסק יציע עד 8 ימים בהם ישתתף במבצע.
 • המבקרים ישלמו 10 ₪ לכרטיס כניסה עבור פעילות/כניסה באתרים בהם העלות של הפעילות/כניסה היא עד 60 ₪.
 • באתרים בהם הפעילות/כניסה גבוהה מ-60 ₪ תנתן תמיכה של עד 50 ₪ לאדם.
 • הסבסוד יינתן רק למי שמילא וחתם על טופס ההצהרה להלן.
 • הסבסוד הינו עד 500 ₪ ביום (כולל מע"מ) – באחריות העסק להיות במעקב ולבדוק יום לפני הפעילות, כמה כרטיסים מסובסדים נרכשו. אם לא נרכשו כלל כרטיסים לפעילות, לא תהיה תמיכה על אותו היום.
 • כמות הכרטיסים מוגבלת בהתאם למחיר הכניסה ביחס לגובה הסבסוד. (500 ₪ לחלק למחיר הכניסה- יגדיר מה כמות הכרטיסים המסובסדים שניתן למכור באותו יום). הבהרה – הסבסוד יינתן לפי השלמה ל500 ₪ מקסימום ליום פעילות.
 • לשם המחשה – נניח מדובר בעסק שכניסה רגילה אליו עולה 40 ₪ ונרשמו ביום אחד 15 איש – מהמבקרים עצמם בעל העסק מקבל 150 ₪ (לפי 10 ₪ לאדם) ומהעמותה 450 ₪ נוספים (=15*30 ₪). אם ביום אחר נרשמו 10 אנשים- בעל העסק יקבל 100 ₪ מהמבקרים עצמם והעמותה תשלים עוד 400 ₪ כדי להבטיח מינימום של 500 ₪ הכנסה באותו היום לעסק. בכל מקרה לא יועבר סכום של יותר מ 500 ₪ ליום לעסק, סה"כ סבסוד מקסימלי הינו 4,000 ₪ לכל עסק במסגרת התמיכה (= 8 ימים*500 ₪).
 • הסבסוד יינתן בהצגת קבלות בהם ניתן לראות את מספר המבקרים ושאכן שילמו 10 ₪ למשתתף (או הנחה בגובה 50 ₪ בהתאמה) לפעילויות בתאריכי הקמפיין בלבד 17-26.8! (אין למכור שוברים מוזלים לפעילות עתידית!). קבלת הסבסוד מותנית בדיווח ובהצגת קבלות! מי שמוכר כרטיסים און ליין (איוונטבאז/בוקאיט וכדומה) – יש להעביר דוח מכירות מפורט מתוך המערכת הזמנות כרטיסים (כתחליף לקבלות).
 • בסיום הפרויקט, לאחר בדיקת ואישור הקבלות יוציא כל עסק חשבונית לעמותת התיירות על סכום הסבסוד שניתן במשך תקופת המבצע.
 • היות והפעילות מתקיימת בחודש אוגוסט, עתיד להיות תמרוץ נוסף דרך הרשות לפיתוח הנגב לעסקים אשר יקיימו את הפעילות בשעות הערב.

מסלול תוכן פרטני – באפשרות העסק לבחור במסלול תמיכה לטובת קיום פעילות מיוחדת וחד פעמית בתאריכי הקמפיין

(לדוגמת- מופע מוזיקלי, הצגת ילדים, הרצאת אורח, סדנת שף וכדומה..)

מדובר על קיום אירוע/פעילות/הופעה שאינם חלק מהפעילות השוטפת של המקום. אתר/עסק שיבחר להפיק אירוע/פעילות בעצמו (כולל רישוי לאירוע, סגירה מול מפעילים/ אומנים, הגברה, תאורה וכל מה שנדרש) העמותה תסבסד 80% מההוצאות ועד לתקרה של 4,000 ₪.  שימו לב, מחירי הכרטיסים לאירוע/פעילות לא יעלו על 10 ₪ למשתתף.
הסבסוד יינתן רק לאחר הצגת קבלות על התשלום לאירוע/פעילות. כלומר – לאחר תשלום העסק ישירות לספקים. הבהרה – לכל עסק שמצטרף יינתן סבסוד לפעילות מיוחדת אחת בלבד במסגרת ובתקופת הקמפיין.

*שיתופי פעולה – במקרה שבו שני עסקי תיירות ויותר יחליטו על קיום פעילות/תוכן מיוחד בשת"פ – תנתן תמיכה נוספת וחד פעמית של 1000 ₪ סה"כ (כלומר- תמיכה בגובה 5000 ₪ מקסימום סה"כ).
** היות והפעילות מתקיימת בחודש אוגוסט, עתיד להיות תמרוץ נוסף דרך הרשות לפיתוח הנגב לעסקים אשר יקיימו את הפעילות בשעות הערב

אתרי הלינה – לאתרי הלינה תהיה אפשרות להציע לילה ראשון ב10% הנחה ולילה שני 20% הנחה.

שנה שעברה המבצע של הלילה שלישי ב10 ₪ היה מוצלח לחלק מהאתרי לינה ולחלק היה קשה למכור את הלילה השלישי. לכן, השנה שינינו את מנגנון התמיכה וההנחה בהתאם, כמובן מתוך אותה כוונה לתת מחיר מוזל ולדרבן מבקרים להישאר לילה אחד לפחות באזור (ובהתאם הנחה גדולה יותר על הלילה השני) ולבלות באזור עוד ימים (עוד אטרקציות, עוד פעילויות ועוד הסעדה).

 • לכל אתר לינה יש סה"כ עד 4,000 ₪ סבסוד! כלומר, באחריות כל עסק לעקוב ולראות מה סכום הסבסוד המצטבר- התמיכה המקסימלית לעסק- 4,000 ₪ (כולל מע"מ), בתאריכי המבצע בלבד 17-26.8.
 • בכדי לקבל את הסבסוד בסוף הפרויקט יש לצרף קבלות בהן רואים כי הלקוחות קיבלו הנחה בהתאם לתנאים (10% לילה ראשון ו20% לילה שני). הסבסוד הינו בעבור לינה רק בין התאריכים של הקמפיין 17-26.08 בלבד!

עסקי ההסעדה – 20% הנחה על מקומות הסעדה.

פעילות דרום בעשר תתקיים בין התאריכים 17-26.8.23 וההנחה תינתן בימים אלו בלבד באמצעות שובר הנחה דיגיטלי.
מתן סבסוד של 20% במסעדות במטרה להגדיל את מספר הסועדים – תינתן הנחה במעמד התשלום בגובה 20% ללקוח אשר מציג את שובר ההנחה. ההטבה היא עד לתקרה של 100 ₪ הנחה בארוחה (בארוחה שבה העלות מעל 500 ₪ סה"כ תינתן מקסימום הנחה בסך 100 ₪ ללקוח).
על בעל העסק לציין על הקבלה שם המלא של הלקוח כפי שמופיע על שובר ההנחה הדיגיטלי. בסיום הקמפיין יש להעביר במרוכז לעמותת התיירות את כל הקבלות.
הסבסוד יינתן בסיום הפרויקט, בהצגת קבלות עם פרטי הלקוח מציינים עליהם ושניתן לראות שהסועדים קיבלו 20% הנחה. קבלת הסבסוד מותנית בדיווח ובהצגת קבלות!
לכל אתר הסעדה יש סה"כ עד 4,000 ₪ סבסוד. כלומר באחריות כל עסק לעקוב ולראות מה סכום הסבסוד המצטבר- התמיכה המקסימלית לעסק- 4,000 ₪ (כולל מע"מ).
בסיום הפרויקט, לאחר בדיקת הקבלות יוציא כל עסק חשבונית לעמותת התיירות על סכום הסבסוד שניתן במשך תקופת המבצע.

 • ההרשמה פתוחה עד לתאריך 18.6.23. 
 • הצלחת הקמפיין תלויה בעבודתנו יחד כולם – תמנפו, תפרסמו, תקדמו ברשתות החברתיות.
 • הבחירה היא בין אחד מהמסלולים.
 • מספר המקומות מוגבל ולכן ישנה חשיבות להרשמה מראש…
 • השתתפות בקמפיין דרום בעשר הינה על אחריותו הבלעדית של בעל העסק המשתתף, ולא תהא לו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד עמותת התיירות ו/או עובדיה ו/או שלוחיה בעניין זה.
 • מספר בתי העסק שיכולים להשתתף בקמפיין מוגבל, מהרו להירשם. 

ההרשמה הסתיימה